Maszyna do czyszczenia butów

thumbnail

Pewnie kiedyś zastanawiałeś się, co byłoby, gdyby nie trzeba było samemu polerować butów przed wyjściem, ani ich czyścić. Gdyby robiła to za nas maszyna. XXI wiek nie mógł zapomnieć również o tym problemie oraz wymyślił pewne udogodnienie, które pozwala na wyręczenie cię z tej codziennej czynności. To hit. Urządzenie działa w taki sposób, że wkładając do niej buty, dzięki elektrycznym, samoistnie kręcącym się szczotkom maszyna potrafi szybko oraz sprawnie zadbać o czystość twoich butów.

Jak to tak naprawdę działa, czyli o zaletach

Urządzenie jest bardzo wygodne w użyciu. Dzięki silnikowi, specjalne, duże szczotki zaczynają się obracać, polerując oraz czyszcząc z brudnych okolic twoje buty. Co więcej, w serwisie dołączone są trzy wymienne szczotki, które łatwo się czyści. Jedna z nich jest bardziej szorstka – usuwa nagromadzony, widoczny brud, a dwie pozostałe – służą bardziej do polerowania. Urządzenie posiada także dozownik na pastę oraz gumową matę, którą bardzo łatwo utrzymać w czystości, gdzie zbiera się nagromadzony brud z butów. Sprzęt jest solidnie i dobrze zbudowany. Wyręczy cię we wszelkich czynnościach związanych z dezynfekcją twoich butów.

Czy maszyna jest higieniczna?

Produkt sprawdza się dla każdego rodzaju butów. Czy są to obłocone po kałużach adidasy, czy szpilki, które chcesz wypolerować przed weselem. Dużą zaletą jest więc jego funkcjonalność oraz praktyczność. Możesz używać maszyny bez żadnych przeszkód w domu. Nie musisz martwić się, że pobrudzi ona podłogę, płytki albo panele w pokoju. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom maszynę można przenosić, gdziekolwiek chcesz.

Wielkość i koszty

Urządzenie jest stosunkowo małe. Zmieści się do każdego pomieszczenia i nie będzie w nim zawadzało. Szczotki są w różnych kolorach, tak, żeby odróżnić jedne od drugich. W ciągu działania urządzenia, maszyna posługuje się wyłącznie jednym takim wałkiem. Maszyna jest niewiele większa od twoich butów. Jej koszt mierzy się w granicach 300-400 zł. Jest to więc stosunkowo tania maszyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top