Maszyna do obierania cebuli

thumbnail

Chyba każdy z nas nie lubi mieć do czynienia z cebulą, szczególnie kiedy trzeba ją obrać i pokroić. Coraz szybciej napływające łzy do oczu oraz charakterystyczne pieczenie w okolicach twarzy sprawia, że nie jest to z pewnością nasze ulubione zajęcie, a wręcz zalicza się do tych trudniejszych zadań dnia codziennego. Cóż, cebulę i tak będziemy musieli pokroić, mimo że można zastosować pewne triki, na przykład otwierając okno. Dla wszystkich, którzy borykają się z podobnymi problemami, a jest ich na pewno większość, wymyślono pewne urządzenie, które obierze cebule zamiast ciebie.

Dystrybucja

Maszyna ta jest przeznaczona bardziej do produkcji niż do gastronomii. Urządzenie dzięki specjalnemu zastosowaniu, samoistnie obiera cebulę. Jest to fantastyczne rozwiązanie, przy dystrybucji warzywa. Wkładasz ogromną ilość cebuli do maszyny, która ją obiera. Urządzenie to przydaje się najbardziej do supermarketów, gdzie hurtowo zamawiana jest cebula, a ty – kupując taką cebulę, zaoszczędzisz czas na obieraniu jej.

Dane

Maszyny tego typu bazując na marce Imizuni mają specjalne certyfikaty zgodności oraz oznaczenie CE. Dodatkowo, urządzenia te wykonane są ze stali kwasoodpornej. Są ogromnego rozmiaru, więc najbardziej przydadzą się w produkcji na masową skalę. Statystycznie, urządzenie jednorzędowe potrafi obrać od 20 do 100 cebul na minutę, natomiast dwurzędowe: 40 do 200 cebul na minutę. Jest więc to ogromna ilość cebul, które wysyłane są dalej do szerokiej sieci sklepów.

Oferta

Firma Imizuni dodatkowo pomaga innym zakładom w dofinansowaniu tego typu maszyn. Oprócz tego posiada serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Można ich znaleźć na stronie internetowej www.imizuni.pl z siedzibą w Robakowie. Odwiedzając stronkę internetową, można się skontaktować i zapytać o to, co chcemy wiedzieć o maszynie, oraz o popycie na obraną, gotową cebulę dla swojego sklepu albo hipermarketu, albo supermarketu. Najczęściej dystrybucja jest na większą skalę, gdyż to bardziej się to opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top